Pasif Filtre WDM 3 Limanlar T1490/R1310 + 1550nm Optik FC UPC Connector Ile FWDM

w8460

Yeni ürün

₺151.92

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 31cm x 26cm x 5cm (12.20in x 10.24in x 1.97in)

pasif 3 Limanlar T1490/R1310 + 1550nm Optik FWDM
özellikleri: • geniş Dalgaboyu Aralığı • düşük Ekleme Kaybı • yüksek Kanal Izolasyonu • yüksek stabilite ve güvenilirlik
uygulamalar:
• sistem Izleme




performans Özellikleri
parametre
T1490/R1310 + 1550nm
geçişli Bant Dalgaboyu Aralığı (nm)
1480 ~ 1500
yansıma Band1 Dalgaboyu Aralığı (nm)
1260 ~ 1360
yansıma Band1 Dalgaboyu Aralığı (nm)
1540 ~ 1560
ekleme Kaybı (dB)
yansıtacak Kanal
≤0. 6
geçiş Kanal
≤0. 8
geçişli Bant Rippler (dB)
izolasyon (dB)
yansıtacak Kanal
> 15
geçiş Kanal
> 30
ekleme Kaybı Sıcaklık Hassasiyeti (dB/ )
polarizasyon Bağımlı Kaybı (dB)
polarizasyon Mod Dağılma (ps)
yönelme (dB)
> 50
dönüş Kaybı (dB)
> 50
maksimum Güç Kullanımı (mW)
500
çalışma Sıcaklığı
0 ~ + 70
depolama Sıcaklığı
-40 ~ + 85
paket Boyut (mm)
1. Φ5. 5 x L35 (çıplak fiber)
2. Φ5. 5 x L38 (900um Gevşek tüp)
3. L90xW20xH9.5 (2.0mm veya 3.0mm Kablo)
yukarıdaki özellikler konnektörü olmadan cihazı içindir.
sipariş Bilgileri
FWDM
3/45 = 1310 pass/1490 & 1550 yansıtmak
4/35 = 1490 pass/1310 & 1550 yansıtmak
5/34 = 1550 pass/310 & 1490 yansıtmak
1 = 250um çıplak fiber
2 = 900um Gevşek tüp
3 = 2.0mm Kablosu
4 = 3.0mm Kablosu
1 = 1 m
1.5 = 1.5 m
C = Customerization
0 = Yok
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = LC/PC
6 = LC/APC
zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardır

  • Model Numarası: XYT-FWDM-XX
  • Type: steel tube
  • Name : Filter FWDM
  • loose tube: 0.9/2.0/3.0mm
  • fiber length : 1m/customized
  • wavelength: T1490/R1310+1550nm
  • warranty: 3 years
  • application: FTTH CATV NETWORK
  • Connector: FC UPC

Aksesuarlar